Kalite ve Profesyonel
Karotçu Hizmetleri

En kaliteli karotçu hizmetini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz keşif ve sorunsuz projeler için BLC karot.

Karotçu

Karotçu, klima delikleri, asansör boşluklarının kesilmesi, doğalgaz tesisat deliklerinin açılması, su tesisat deliklerinin açılması, havalandırma boruları yeri açılması, yapının iç ve dış tarafında oluşan fazlalık ve pürüzlerin düzeltilmesi, yanlış konumlandırılmış kolon ve duvarların ortadan kaldırılması, bina yıkımı, duvar kesimi gibi tüm beton delme ve beton kesme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Beton Kesme

Beton Kesme, Betonarme yapılarda, beton duvar ya da döşemelerin kesim gereksinimini karşılar. Mimarların proje sırasında unuttukları Kapı, Pencere, Asansör Merdiven boşlukları gibi kesim makineleriyle işlerini gerçekleştikten sonra uygulamaya koyulurlar. Genellikle yapılan yapı yanlışlıklarını beton döküm sırasında ufak çaplı boşluklar için kalıp işleri daha uzun sürebileceği için tek parça olarak beton dökümü yapılır.

Beton Delme

Beton Delme,Karot Beton delme, bir çok alanda ve tesisatta gerek duyulan bir işlemdir. Doğalgaz tesisatı, klima tesisatı ve su tesisatı başta olmak üzere beton kesme makinelerinin işlev göremeyeceği alanlarda beton delme işlemine mutlaka gerek duyulmaktadır. Beton delme, bir çok alanda kullanılan bir yöntem olmakla birlikte aynı zamanda karot uçlar ile delindiğinden dolayı oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır.

 

BLC Karot
İletişim Bilgileri

0535 250 37 73

info@blckarot.com

0535 250 3773